Wykonujemy ortofotomapy i zdjęcia z drona pod szacowanie szkód łowieckich w województwie zachodniopomorskim i okolicach Szczecina

Fotogrametria z dronów odgrywa istotną rolę w szacowaniu szkód łowieckich, pozwalając na dokładne pomiary powierzchni dotkniętych stratami. Ortofotomapa oraz dokumentacja zdjęciowa z drona dostarczają szczegółowych informacji na temat obszarów uszkodzonych przez zwierzęta łowne, co pomaga w rzetelnym oszacowaniu strat. Dostosowujemy się pod wymagania klienta. Jesteśmy w stanie zmapować pojedyńcze działki o powierzchni nawet kilkudziesięciu hektarów. Dostosowujemy także rozdzielczość map pod wymaganą dokładność tak, aby można było zidentyfikować każdą szkodę łowiecką.

Jesteśmy zlokalizowani w Szczecinie. Wykonujemy zlecenia dla rolników na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy możliwość dojazdu w okolice miejscowości takich jak Stargard, Goleniów, Nowogard, Police, Kołbaskowo, Gryfino, Pyrzyce, Choszczno, Barlinek, Łobez, Gryfice, Drawsko Pomorskie, Złocieniec, Kobylanka, Maszewo, Chociwel, Przybiernów, Wolin i innych. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej lub otrzymać darmową wycenę.

Nasza oferta

Ortofotomapy z drona

Wykonujemy georeferencjonowane ortofotomapy na bazie zdjęć z drona. Oferujemy kompleksową usługę – w zależności od potrzeb dostarczamy zarówno gotowe pliki w formie zdjęć w formatach GeoTIFF, JPG, PNG oraz udostępniamy dostęp do mapy umieszczonej w aplikacji Internetowej, pozwalającej bez instalacji specjalistycznego oprogramowania na komputerze, samodzielnie dokonywać pomiarów powierzchni, odległości oraz innych narzędzi. Dostosowujemy rozdzielczość wykonywanych map pod wytyczne klienta i charakterystykę zlecenia.

Zdjęcia i filmy lotnicze wysokiej jakości

Wykonujemy zdjęcia i filmy działek rolnych z użyciem dronów, co pozwala szybko zobaczyć które tereny zostały potencjalnie zniszczone przez zwierzynę lub zjawiska naturalne takie jak susze. Wykonanie zdjęć lotniczych gwarantuje, że podczas szacowania szkód nie zostaną pominięte żadne zniszczone połacia terenu.

Na czym polega fotogrametria z drona?

Fotogrametria to technika pozyskiwania informacji o fizycznych obiektach i środowisku przez analizę i interpretację zdjęć. Fotogrametria z użyciem dronów pozwala na tworzenie dokładnych i wielkopowierzchniowych ortofotomap, modeli wysokościowych, modeli 3D obiektów, a także monitorowanie stanu roślinności i szacowanie szkód łowieckich. Dzięki zastosowaniu dronów, zmapować można duże połacia terenu zachowując jednocześnie wystarczającą dokładność, co sprawia, że stanowią doskonałe narzędzie wspomagające decyzje inwestycyjne, analizy rynku nieruchomości, zarządzanie gospodarstwami rolnymi i stanowi solidną dokumentację pod wnioski o odszkodowanie z tytułu szkód łowieckich lub susz. Fotogrametria z drona, łącząc zaawansowane technologie z wiedzą ekspercką, pozwala nam dostarczyć klientom ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego wartościowe dane przestrzenne.

Szacowanie szkód łowieckich z użyciem dronów

Fotogrametria z dronów odgrywa istotną rolę w szacowaniu szkód łowieckich, pozwalając na dokładne pomiary powierzchni dotkniętych stratami. Ortofotomapa oraz dokumentacja zdjęciowa z drona dostarczają szczegółowych informacji na temat obszarów uszkodzonych przez zwierzęta łowne, co pomaga w rzetelnym oszacowaniu strat.

Dzięki precyzyjnym danym uzyskanym z ortofotomap, pomagamy właścicielom gruntów i rolnikom z terenu Szczecina i województwa zachodniopomorskiego uniknąć niedoszacowań odszkodowania za straty związane ze szkodami łowieckimi. Fotogrametria z dronów dostarcza obiektywnych dowodów, które mogą być przedstawione podczas negocjacji z kołem łowieckim lub innymi instytucjami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowań.

Stosowanie fotogrametrii w procesie szacowania szkód łowieckich sprawia, że zarówno osoby poszkodowane, jak i instytucje odpowiedzialne za wypłatę odszkodowań mają dostęp do wiarygodnych danych, które przyczyniają się do sprawiedliwego i uczciwego oszacowania strat. W rezultacie, właściciele gruntów oraz rolnicy są w stanie efektywnie dochodzić swoich roszczeń i otrzymać adekwatne wsparcie finansowe na pokrycie rzeczywistych strat.

Dostosowujemy się pod wymagania klienta. Jesteśmy w stanie zmapować pojedyńcze działki o powierzchni nawet kilkudziesięciu hektarów. Dostosowujemy także rozdzielczość map pod wymaganą dokładność tak, aby można było zidentyfikować każdą szkodę łowiecką.

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam wiadomość